Hakkımızda

France Transit

HAKKIMIZDA

 

Merkezi Romanya’da, yönetim ofislerinden birisi ise Fransa’da bulunan France Transit; Uluslararası Karayolu Taşımacılığı, İntermodal Taşımacılık, Deniz Yolu Taşımacılığı, Gümrükleme yöntemi, Depolama ve Dağıtım gibi tüm lojistik hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunulan bir şirket olarak faaliyet göstermekteyiz.

Bünyemiz dahilinde; alanında uzman profesyonel çalışanlarımız, tam donanımlı altyapı ve kusursuz iletişim ağımız ile tam zamanlı hizmet politikasını benimseyen kurum olarak yapılanmaktayız.

 

France Transit; kaliteli, yenilikçi, güvenilir hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri talepleri doğrultusunda planlama yapmakta ve müşterisine özel temsilciler ile 24 saat hizmet vermektedir. Hizmet verdiği lokasyonlarda bulunan ofis yapılanmaları ile meydana gelen sorunlara yerinde ve hızlı müdahale etme becerisine sahiptir. Ro-ro ve intermodal operasyon taşımalarının gerçekleştiği limanlarda bulunan terminal, lokasyonlarda ( Toulon-Sete Limanı) ve ofisleri ile gecikmeye sebep olacak sorunların çözümü hedeflenmiştir.

Teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde gelişen dünya standartlarına uyum sağlamakta ve müşterilerine ayrıcalık yaşatmaktadır.

Çekici Hizmetleri
Dorse Taşımacılığı
Komple Transport
Liman Hizmeti
Depolama ve Dağıtım