Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı hizmetimiz, Avrupa’dan Ortadoğudaki Rusya, Turkmenistan, Turkiye gibi birçok ülkeler arasında karayolu köprüleri kuruyor.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı hizmetimiz, Avrupa’dan Ortadoğu ve Rusya, BDT Ülkeleri, Türkiye gibi birçok ülkeler arasında karayolu köprüleri kuruyor.

Zamanında, Güvenli ve Çevre Dostu

Dünya genelinde en yaygın, en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden biri olan Karayolu Taşımacılığı, sunduğu yüksek hizmet anlayışı ve müşterilerine özel uygulamalarıyla daha da tercih edilesi bir hal alıyor. France Transit, devletin ortaya koyduğu yasal çerçeveler kapsamında uluslararası ve ülke sınırları içerisinde karayolu taşımacılığı yapabilmektedir.

Türkiye’nin en genç ve en büyük filolarından biri olan France Transit araç filomuz ile başta otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple/parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığı yapıyoruz.

Tümü Euro 5 ve Euro 6 standartlarında çevre dostu, uydu bağlantılı takip sistemi ile 24 saat online izlenebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, müşteri memnuniyetini benimseyen uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerinin yükünü hafifletmeyi hedefleyen France Transit olarak istenildiği takdirde özel ekipmanlar ve deneyimli personel ile kalite kontrol hizmeti veriyoruz. İşinde uzman olan elemanlarımız, bütün nakliye işlerinde, aradığınız güven ve huzuru temin etmektedir.

Şeffaf, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Merkezi Fransa'da bulunan France Transit geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acenteleri, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, modern ve çevreci filosuyla; şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.