Gümrükleme Yöntemi

France Transit; depolama ve dağıtım hizmetlerine ek olarak, Gümrük mevzuatı ve değişiklikler düzenli takip edilerek; konuları ile ilgili olarak müşteriler eş zamanlı bilgilendirilir.

France Transit olarak kurulduğumuz günden bu yana kusursuz hizmet politikası güden organize bir kurum olarak hareket ediyor, müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla taşımacılık hizmetlerinin yanında sunduğumuz Gümrükleme hizmet metotlarıyla uluslararası ticarete hız kazandırıyoruz. Alanında uzman tecrübeli ekibimiz ile lojistik süreçlerde ihtiyaç duyulan tüm gümrük işlemleri süreçlerinde mevzuata uygun hareket ediyor, müşterilerimize zamandan tasarruf sağlıyoruz. France Transit olarak mevzuatları yakından takip ediyor, kamu kurum ve kuruluşlarınca yapılacak incelemelerin takibini sorunsuz yönetiyoruz. Müşterilerimizin gümrükleme hizmetlerinde şeffaf ve dinamik bir hizmet sağlıyoruz.

İthalat ve ihracat işlemleri ile ilgili olarak kapsamlı gümrük hizmetleri ve aynı zamanda danışmanlık hizmetlerini de sunmaktadır. Gümrük mevzuatı ve değişiklikler düzenli takip edilerek; konuları ile ilgili olarak müşteriler eş zamanlı bilgilendirilir.

Müşteri memnuniyetinin hızlı teslimata bağlı olduğu iş ortamında France Transit; gümrükleme hizmetlerini kesintisiz ve zamanında yerine getirerek tedarik zincirinin aksamadan tamamlanmasını sağlamaktadır.

Her müşterinin; sektörüne, mevzuatına, en önemlisi operasyonel talep ve ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş, butik çözümler üreterek müşterilerine ait bir gümrükleme departmanı gibi senkronize iş yapış şeklini benimsemektedir.

Bu işlemler Sete, Lüksemburg yapılmakta olup gelecekte başka lokasyonlarda devam edecektir.