Deniz Yolu Taşımacılığı

Merkezi Fransa’da ve Romanya’da bulunmaktadir. Franstransit ; cekici hizmeti, dorse taşımacılığı, komple transport, liman hizmeti, depolama hizmeti, gümrükleme hizmetini vermektedir.

Fransa'dan Tüm Dünyaya, Tüm Dünyadan Türkiye’ye

Deniz yolu konteyner taşımacılığı küresel ticaret yapan firmalar için hayati önem taşımaktadır. Asya, Amerika ve Afrika gibi uzak ve deniz aşırı ülkelerle yapılan ticaretin toplam hacminin %98’i deniz yolu ve konteyner taşımacılığıyla yapılmaktadır.

France Transit olarak yük taşımacılığının önemli bir parçasını oluşturan konteyner taşımacılık sektöründe de söz sahibi olabilmek için, uzun yıllar konteyner taşımacılığının köklü şirket müşterisine hizmet vererek konteyner taşıması ile en büyük konteyner firması olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

France Transit, dünyanın neresinden olursa olsun, ihracat ve ithalat yapan firmalar adına yükün çıkış noktasından varış noktasına kadar olan süreçleri organize eder ve yönetir. Konteynerlerin limandan alınıp yükleme veya boşaltma adresine gidişinden, gümrükleme hizmetlerinin organizasyonuna kadar olan servislerin tamamını takip eder ve müşterisi adına yönetir.

France Transit Merkezi Fransa’da ve Romanya’da bulunan yönetim ofisleri ve bu ofislerde bulunan konusunda uzman kadrosu ile dünyanın birçok ülkesindeki lider iş ortaklarıyla; üretici, ihracatçı ve ithalatçılara ürünlerinin deniz yolu konteyner ile taşınması için en doğru ve ihtiyaca uygun çözümü sunmaktadır.